معرفی شرکت

5 / 10
از 1 کاربر

طی چند دهه گذشته تغييرات بسيار زيادی در بخش انرژی در جهان صـورت گرفته است و نتيجه آن بکارگيـری سياستگذاری پايين آوردن شدت استفاده از انرژی های فسيلی و در کنار آن استفاده از منابع انرژی جديد است. هدف تمامی اين فعاليتها، بوجود آوردن فضايی با حداقل خطر برای محيط زيست است.

در همين راستا کشورمان با تلاش بسيار گسترده و پيگير، طرح های بسياری را به مرحله اجرا درآورده است که از آن جمله، سياستگذاری های بخش انرژی در زمينه صنعت است. بهينه سازی سيستمهای انرژی در کشور يکی از اهداف اصلی برنامه توسعه می باشد. به همين منظور شرکت بهسازان سیستم های انرژی پویا در سال 1393 با هدف فعاليتهای صنعتی، علمی و پژوهشی و با پشتوانه بیش از 16 سال تجربه وتحقیق و با امکانات نرم افزاری و سخت افزاری تخصصی، از جمله نرم افزارهای شبيه سازی  و طراحی سيکل های حرارتی و نيروگاهی و سخت افزارهايی چون دستگاه اندازه گيری ميزان گازهای حاصله از سوخت و احتراق و غيره در آزمایشگاه بهینه سازی سیستم های انرژی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران، کار خود را آغاز کرد. از جمله موارديکه در دستور کار فعاليت اين شرکت قرار دارد، در زمينه محرک های اوليه و سيستمهای کارآمد توليد انرژی، مبدلهای حرارتی، سيستمهای بازيافت حرارت، تأسيسات حرارتی، برودتی و تهويه، مشعلها و سيستمهای احتراق، سیستم های کنترل صنعتی و الکترونیکی، اتوماسیون صنعتی، طراحی و اجرای کلیه خطوط در زمینه ریخته گری و فولاد و همچنين برنامه ريزی جهت استقرار سيستمهای مديريت انرژی در بخش توليد می باشد.

برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی کلیه نرم افزارها در زمینه بهینه سازی و تأسیسات و ساخت قطعات پیچیده صنعتی برای مهندسين و دانشجويان در صنعت تأسيسات و نيروگاهها به منظور گسترش استفاده از برنامه ها و مدل سازی در بهينه سازی و ارتقاء بهره وری در صنعت تأسيسات و بخشهای نيروگاهی از جمله فعاليتهای اين واحد است که ضمن تقويت فعاليت اين آزمايشگاه با صنعت موجب توانمنديها و پيشرفتهای فناوری جديدی در اين حوزه در سطح ملی ايجاد نمايد. 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سمینارها و همایش ها

COP 21

Paris_COP21

آمار